Rajd Ten Trzeci 2023

Zapraszamy na Rajd Ten Trzeci 2023, czyli majówkę z Halnym!
W tym roku majówka będzie wyjątkowa, gdyż do wyboru są dwie opcje: wyjazd 5-dniowy w Beskid Śląski lub 9-dniowy do Chorwacji!

Wariant 5-dniowy – Beskid Śląski

Wybieramy się w Beskid Śląski, czyli pasmo górskie stanowiące część Beskidów Zachodnich. Najwyższymi szczytami Beskidu Śląskiego są Skrzyczne i Barania Góra, a charakterystyczne dla Beskidu Śląskiego jest występowanie stosunkowo licznych i miejscami dość rozbudowanych wychodni skalnych.

Do wyboru jest trasa schroniskowa oraz namiotowa!
Więcej informacji w informatorku.

Zapisy odbywają się poprzez formularz.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku.

Liczba miejsc na Rajd Ten Trzeci jest ograniczona. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem rajdu (link w formularzu zapisów), określającym ostateczny termin na dokonywanie wpłat, gwarantujących miejsce na rajdzie.

Osoby jadące z nami po raz pierwszy zapraszamy na spotkanie Klubu we wtorek 18.04.2023 o godz. 19:00 w celu zapoznania się.

Koordynatorzy:
Marta Skutnik 607 072617
Julia Rusińska 575 797 366
[email protected]

Wariant 9-dniowy – Chorwacja

Udajemy się w Velebit – największe, ale nie najwyższe pasmo górskie w Chorwacji, rozciągające się wzdłuż wybrzeża Adriatyku. To najbardziej atrakcyjne i najcenniejsze zjawisko przyrodnicze w Chorwacji, największy obszar chroniony tego kraju, podzielony na kilka mniejszych obszarów, w tym dwa parki narodowe, Paklenica w Dalmacji i Północny Velebit. Z prawie wszystkich stron rozpościerają się przepiękne widoki na morze, wyspy, na inne szczyty Velebitu i na Likę.

Dojazd na rajd odbywa się własnymi lub wypożyczonymi samochodami (w zależności od woli uczestników). Wyjazd w piątek wieczorem/w sobotę nad ranem (do ustalenia).

Więcej informacji w informatorku.

Zapisy odbywają się poprzez formularz.

Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na Facebooku.

Liczba uczestników jest ograniczona i wynosi 16 osób.

Osoby jadące z nami po raz pierwszy zapraszamy na spotkanie Klubu we wtorek 18.04.2023 o godz. 19:00 w celu zapoznania się. Spotkanie jest obowiązkowe.

Koordynatorzy:
Natalia Łożykowska tel. 501 260 007
Zosia Kotowska tel. 500 484 263
[email protected]