Sponsorzy

Wydawnictwo Bezdroża to jedno z najbardziej dynamicznie rozwijających się wydawnictw turystycznych w Polsce. Przewodniki Bezdroży otrzymują ogólnopolskie nagrody, od kilku lat m.in. są zdobywcami lauru Konsumenta i turystycznych Nagród Magellana. Od 2006 r. Wydawnictwo jest partnerem jednej z najlepszych marek przewodników na świecie – Michelin, a od 2008 r. Bezdroża są częścią Grupy Wydawniczej Helion. Dzisiaj przewodniki Bezdroży są jednymi z wiodących na rynku wydawniczym, przyciągając pasjonatów podróży niezmiennie wysoką jakością oraz praktycznością zawartych informacji.

Więcej informacji na stronie:

bezdroza

„Tuttu” to sklep turystyczny będący autoryzowanym i wyłącznym dealerem sprzętu marek JACK WOLFSKIN i FJORD NANSEN w Polsce. Coś dla siebie znajdą w Tuttu również miłośnicy wspinaczki, jazdy na dwóch kółkach czy kajakarstwa. Sklep mieści się przy ulicy Dąbrowskiego 54.

Więcej informacji na stronie:

Tuttu

Fjord Nansen

„HiMountain” to uznana marka na polskim rynku. W swojej bogatej ofercie mają między innymi odzież, plecaki, namioty, śpiwory i sporo innych akcesoriów. Nierzadko organizują kilkudziesięcioprocentowe wyprzedaże.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie internetowej HiMountain lub w jednym z poznańskich sklepów (HiMountain w CH Plaza oraz HiMountain w ETC Swarzędz).

Więcej informacji na stronie:

HiMountain

„Woda Góry Las”

„Sami jesteśmy turystami, testujemy sprzęt na własnej skórze, właśnie po to by każdy kto zrobi zakupy w Woda Góry Las dostał sprzęt jaki potrzebuje. Nieważne czy wybierasz się na spływ kajakowy Wełną, weekendowy wyjazd w Karkonosze, czy wyprawę dookoła świata – spełnimy Twoje wymagania.

Dodatkowo działająca wypożyczalnia sprzętu turystycznego oferuje sprzęt wysokiej klasy w niskich cenach – rakiety śnieżne, raki, czekany, kijki trekkingowi, uprzęże, nosidełka dla dzieci

Więcej informacji na stronie:

Woda Góry Las

Firmę NAMASTE tworzą ludzie, których pasją były, są i będą góry i podróże. Naszą misją jest dostarczanie najlepszego sprzętu turystycznego i wspinaczkowego oraz promocja aktywnego spędzania czasu. Obecnie firma NAMASTE jest wyłącznym importerem i dystrybutorem w Polsce marek: ROCKEMPIRE, CAMP, CASSIN, KASK, CHIMPANZEE.

Więcej informacji na stronie:

NAMASTE

„Planet Outdoor” to sieć specjalistycznych sklepów outdoorowych oferujących sprzęt turystyczny, odzież i obuwie wiodących marek outdoorowych Alpinus, CampuS, Stir Crazy, Karrimor i innych. Planet Outdoor wyróżnia szeroka oferta najbardziej znanych marek outdoorowych w różnych segmentach cenowych, czytelny podział sklepów na marki i kategorie produktów, a także nowoczesny sposób prezentacji towarów i aranżacji witryn. Najbliższy sklep znajduje się w Centrum Outlet Factory w Luboniu

Więcej informacji na stronie:

Planet Outdoor

„Avana” – Świat wspinaczki i rekreacji Avana to największy i najnowocześniejszy kompleks ścian wspinaczkowych w Poznaniu. To klimatyzowany obiekt, przyjazny dla każdego bez względu na wiek czy sprawność fizyczną. Zadbamy również o twoje bezpieczeństwo. Przez cały czas czuwa nad tobą nasza wykwalifikowana kadra instruktorów i operatorów ściany.

Więcej informacji na stronie:

Avana