Partnerzy

Globeo

Sklep Kartograficzny GlobeoJak zwykle, aby dokładnie przygotować się do podróży, polecamy odwiedzić sklep z mapami w Pasażu Kina Apollo przy ul. Ratajczaka 18, gdzie na hasło „halny” oczekuje na was rabat (10% zniżki na mapy terenu, w który odbywa się aktualny rajd, oraz 5% na pozostałe)

Jesteśmy jednym z największych specjalistycznych sklepów kartograficznych w Poznaniu i Wielkopolsce. Istniejemy na rynku odponad 10 lat, pomagając naszym klientom w zrealizowaniu ich marzeń -tych bliższych i tych trochę dalszych. Wspólnie z nimi żeglujemy na falach wyobraźni, znajdując piękno w otaczającym nas świecie.

Do dyspozycji mamy tysiące pozycji – mapy, mapy ścienne, przewodniki, globusy, atlasy – od Jan Mayen do Puszczy Zielonki. Zapraszamy i bonvoyage!

lyofood

LYO FOOD wspiera światowej sławy podróżników.
Jesteśmy dumni, ze możemy wspierać ekstremalne i ambitne wyprawy na całym świecie. Produkty LYO EXPEDITION przyczyniły się do zdobycia wielu szczytów, przemierzenia wielu mórz.
Do przygotowania naszych posiłków używamy tylko naturalnych składników. Nie dodajemy żadnych konserwantów i sztucznych dodatków do produktów LYO EXPEDITION.

Egnyte

Egnyte Poland jest amerykańską firmą z siedzibą główną w Dolinie Krzemowej, będącą liderem w zakresie tworzenia i rozwijania Enterprise File Sharing dla klientów biznesowych. Poznański zespół programistów pracuje głównie nad oprogramowaniem zapewniającym bezpieczny dostęp do plików swoim klientom. Zespół na Mostowej w Poznaniu to nie tylko profesjonaliści, tworzący kompleksowe rozwiązanie IT, ale także grupa kreatywnych i pozytywnych ludzi, którzy przede wszystkim cenią sobie dobrą atmosferę i wzajemną współpracę.

Akademicki Klub Turystyki Rowerowej CYKLISTA

Akademicki Klub Turystyki Rowerowej CyklistaGratka dla miłośników jazdy rowerem szukających towarzystwa do wspólnych wypraw. Uwaga: wśród członków klubu panuje epidemia cyklozy – Wchodzisz na własne ryzyko!

Spotkania w środy o godz. 19:00 w siedzibie klubu na os. Piastowskim 74.

Akademicki Klub Kajakowy PANTA REI Poznań

Akademicki Klub Kajakowy Panta ReiJeśli lubisz pływać kajakiem lub jeszcze nie wiesz czy lubisz i chciałbyś to sprawdzić – zapraszamy na stronę klubu. Uwaga: odpowiedź członków klubu na każde zadane pytanie to… „Panta Rei” 🙂

Spotkania w czwartki po godz. 19:30 w siedzibie klubu w DS 2, Al. Jana Pawła II 26, sala 012.

Bernadetta Bebe Baranpf_1452181296

Łazik górski, lotoholik, miłośniczka wypraw motocyklowych, wciąż poszukująca najpiękniejszego wschodu Słońca. Podróżowanie w różnych formach pomogło jej odnaleźć siebie, wyjść z życiowego dołka i ruszyć dalej z głową pełną pomysłów do inspirowania innych ludzi. Dzięki podróżowaniu jej życie zupełnie się odmieniło, stała się bardziej otwarta, ufna ludziom, wyzbyła się wielu stereotypów. Zaczęła przełamywać swoje słabości, a także uświadomiła sobie, że każdy człowiek ma prawo do szczęścia i nie potrzeba wiele, aby je odnaleźć.

Bebe inspiruje innych do działania, zwłaszcza tych, którzy w swoim życiu spotykają się z różnymi barierami tj. choroby, niepełnosprawność, brak funduszy, własne ograniczenia. Jest autorką książki pt. „100 pomysłów na podróżowanie”. Chce dotrzeć do osób niepełnosprawnych, niezamożnych, zrezygnowanych.  Chce podzielić się swoim doświadczeniem, trikami i obserwacjami oraz doświadczeniem bardziej doświadczonych podróżników i przekonać czytelników, że każdy może podróżować.

Ceneria

CeneriaCeneria to outdoorowa porównywarka cen sprzętu z szeroko pojętej branży sportowej (turystyka, wspinaczka, sprzęt górski, narciarski, rowerowy, wodny, ogólnosportowy, elektronika dla turysty). Jest to pierwszy tego typu projekt w polskiej sieci.

Ceneria jest pierwszą porównywarką cen skupiającą wyłącznie sklepy oferujące sprzęt do aktywnego spędzania wolnego czasu. Jest największą bazą produktów outdoorowych w polskim Internecie!

Działy tematyczne Ceneria.pl:

  • Turystyka / trekking / wspinaczka
  • Cykloza rowery
  • Białe szaleństwo narty i snowboard
  • Woda
  • Sport i rekreacja
  • Elektronika sportowa / turystyczna

Ceneria nie jest typową porównywarką cen. To również unikalne źródło wiedzy o sprzęcie. W serwisie można znaleźć fachowe testy, wyjaśnienia terminologii i informacje o zastosowanych technologiach. Serwis umożliwia wymianę opinii użytkowników o poszczególnych produktach. W działach Promocje, Biznes info, Ciekawostki, Imprezy zamieszczane są informacje przydatne dla każdego kupującego i aktywnego użytkownika sprzętu, zainteresowanego różnymi dyscyplinami sportu.

Internauta w sposób rzetelny i kompleksowy poprzez Cenerię dowiaduje się o pełnej ofercie rynku outdoor w Polsce.

Jako serwis informacyjny Ceneria.pl stara się również wspierać różne inicjatywy użytkowników porównywarki, dlatego obejmuje patronatem medialnym zawody, festiwale, imprezy, cykliczne pokazy slajdów i wyprawy. Informacje o poszczególnych patronatach można odnaleźć w dziale Patronat Ceneria.pl.