Jak dotrzeć?

Jak dotrzeć do klubu?

Do Klubu można dojechać tramwajami linii 3, 4, 5, 6,713, 17, 16, 18, 20 i 23 oraz innymi jadącymi przez przystanek „Politechnika” lub „Kórnicka”.

Wysiadając na przystanku „Kórnicka” należy kierować się ulicą o tej samej nazwie w stronę znajdujących się na terenie kampusu Politechniki domów studenckich. Po wejściu przez pierwszą po prawej stronie bramę wjazdową trzeba przejść przez parking samochodowy. Siedziba Klubu mieści się na 2 piętrze budynku DS nr 1, stojącego najbliżej skrzyżowania.

Wysiadając na przystanku „Politechnika” (tylko tramwaje linii 5, 13 i 16) należy kierować się lewą stroną ul. Kórnickiej w stronę Jana Pawła II. Po minięciu kościoła św. Rocha trzeba wejść na teren Politechniki przez drugą bramę wjazdową i przejść przez parking, by dotrzeć do DS nr 1.

Można też dotrzeć autobusami lub tramwajami do Ronda Rataje, a stamtąd pieszo przez Al. Jana Pawła II i dalej według wskazówek dla przystanku „Kórnicka”, lub też wysiąść na przystanku „Serafitek„, skąd trzeba kierować się ulicą o tej samej nazwie do skrzyżowania z Kórnicką i dalej według wskazówek dla przystanku „Politechnika”.

Po wejściu do akademika (przy kasie PKP) odbijamy w lewo i schodami wchodzimy na 2. piętro. Tam znowu odbijamy w lewo i przez przeszklone drzwi wchodzimy do przestrzeni „PUT Space„, a dalej (drugie drzwi po prawej – pokój 206) jest nasza siedziba.

Jak dotrzeć na slajdy?

Na pokazy slajdów, odbywające się w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej nad Wartą, można dotrzeć tramwajami nr 1, 3, 4, 5, 6, 7, 11, 12, 13, 16 i 17 oraz autobusami dojeżdżającymi do Ronda Rataje.

Tramwaj linii 5, 13 lub 16 należy niezwłocznie opuścić, gdy ten zatrzyma się na przystanku „Politechnika”. Stamtąd podążamy ulicą Piotrowo w kierunku ulicy Berdychowo. Po prawej stronie mijamy najpierw budynek wydziału Budownictwa, następnie dwa bliźniacze budynki wydziałów: Elektrycznego oraz Budowy Maszyn (budynek z zegarem). Gdy zbliżamy się do skrzyżowania z ulicą Berdychowo po lewej stronie powinniśmy ujrzeć bibliotekę i Centrum Wykładowe, do którego się udajemy. Sala CW1 znajduje się na parterze, po prawej stronie od wejścia.

Chcąc dojechać na pokaz tramwajami 1, 4, 6, 7 lub 17 trzeba wysiąść na przystanku „Baraniaka”, udać się prosto ulicą Berdychowo do skrzyżowania z Piotrowem i tam nie sposób już nie zauważyć naszego Centrum Wykładowego.

Na slajdy można również dotrzeć tramwajami 3, 6, 11 i 12, wysiadając na przystanku „Serafitek”. Idziemy cały czas prosto ulicą Serafitek, mijamy skrzyżowanie z Kórnicką i dalej wg wskazówek dla tramwajów 5, 13, 16.

Jeśli nadal nie wiesz jak dotrzeć na Halniackie slajdy – zadzwoń do znajomego z Politechniki i zapytaj gdzie ma wykłady 😉


Zobacz większą mapę