Jak dotrzeć?

Jak dotrzeć do klubu?

Do Klubu można dojechać tramwajami jadącymi przez przystanek „Politechnika”, „Kórnicka” lub „Serafitek”, bądź autobusami lub tramwajami zatrzymującymi się na przystanku „Rondo Rataje”.

Wysiadając na przystanku „Kórnicka” należy kierować się ulicą o tej samej nazwie w stronę znajdujących się na terenie kampusu Politechniki domów studenckich. Po wejściu przez pierwszą po prawej stronie bramę wjazdową trzeba przejść przez parking samochodowy. Siedziba Klubu mieści się na 2 piętrze budynku DS nr 1, stojącego najbliżej skrzyżowania.

Wysiadając na przystanku „Politechnika” należy kierować się lewą stroną ul. Kórnickiej w stronę ul. Jana Pawła II. Po minięciu kościoła św. Rocha trzeba wejść na teren Politechniki przez drugą bramę wjazdową i przejść przez parking, by dotrzeć do DS nr 1.

Można też dotrzeć autobusami lub tramwajami do Ronda Rataje, a stamtąd pieszo przez Al. Jana Pawła II i dalej według wskazówek dla przystanku „Kórnicka”, lub też wysiąść na przystanku „Serafitek„, skąd trzeba kierować się ulicą o tej samej nazwie do skrzyżowania z Kórnicką i dalej według wskazówek dla przystanku „Politechnika”.

Po wejściu do akademika odbijamy w lewo i schodami wchodzimy na 2. piętro. Tam znowu odbijamy w lewo i przez przeszklone drzwi wchodzimy do przestrzeni „PUT Space„, a dalej (pierwsze drzwi po prawej – pokój 206) jest nasza siedziba.

Jak dotrzeć na slajdy?

Na pokazy slajdów, odbywające się w Centrum Wykładowym Politechniki Poznańskiej nad Wartą, można dotrzeć tramwajami jadącymi przez przystanek „Politechnika”, „Kórnicka”, „Baraniaka” lub „Serafitek” oraz autobusami dojeżdżającymi do Ronda Rataje.

Z przystanku „Politechnika” podążamy ulicą Piotrowo w kierunku ulicy Berdychowo. Po prawej stronie mijamy najpierw budynek wydziału Budownictwa, następnie dwa bliźniacze budynki wydziałów: Elektrycznego oraz Budowy Maszyn (budynek z zegarem). Gdy zbliżamy się do skrzyżowania z ulicą Berdychowo po lewej stronie powinniśmy ujrzeć bibliotekę i Centrum Wykładowe, do którego się udajemy. Sala CW1 znajduje się na parterze, po prawej stronie od wejścia.

Z przystanku „Kórnicka” należy kierować się ulicą o tej samej nazwie wzdłuż znajdujących się na terenie kampusu Politechniki domów studenckich. Na najbliższym skrzyżowaniu skręcamy w prawo w ulicę Piotrowo i dalej podążamy za wskazówkami dla przystanku „Piotrowo”.

Chcąc dojechać na pokaz tramwajami zatrzymującymi się na przystanku „Baraniaka”, należy udać się prosto ulicą Berdychowo do skrzyżowania z Piotrowem i tam nie sposób już nie zauważyć naszego Centrum Wykładowego.

Na slajdy można również dotrzeć tramwajami zatrzymującymi się na przystanku „Serafitek”. Idziemy cały czas prosto ulicą Serafitek, mijamy skrzyżowanie z Kórnicką i dalej wg wskazówek dla przystanku „Politechnika”.

Jeśli nadal nie wiesz jak dotrzeć na Halniackie slajdy – zadzwoń do znajomego z Politechniki i zapytaj gdzie ma wykłady 😉


Zobacz większą mapę