Wypożyczalnia sprzętu

W naszej wypożyczalni znajdziesz:

 • czekany,
 • raki
 • rakiety śnieżne
 • kaski,
 • uprzęże
 • łopaty

Regulamin:

 1. Wypożyczalnia dostępna jest dla studentów oraz członków klubu.
 2. Pierwszeństwo w korzystaniu z wypożyczalni mają członkowie AKG „Halny”.
 3. Wypożyczenie powyższego sprzętu jest darmowe dla członków klubu oraz studentów Politechniki Poznańskiej (na podstawie legitymacji).
  Dotyczy to tylko sprzętu wypożyczanego dla nich, a nie osób trzecich. Przykładowo, klubowicz chcący wypożyczyć 4 pary raków, otrzymuje tylko swoją parę za darmo, jeżeli pozostałe osoby nie są członkami klubu ani studentami Politechniki.
 4. Członkowie klubu mogą również wypożyczyć namioty.
 5. Wypożyczenie sprzętu następuje na podstawie dokumentu tożsamości (tylko dowód osobisty lub paszport).
 6. Za nie zwrócenie sprzętu w terminie naliczana jest opłata karna w wysokości 10 zł/dzień.
 7. Sprzęt powinien zostać zwrócony czysty (suchy, nie obłocony), w przeciwnym razie może zostać potrącona część kaucji i wpisanie osoby na czarną listę
 8. Sprzęt można wypożyczać podczas spotkań klubowych (ogłaszanych wcześniej za pośrednictwem mediów społecznościowych), oraz po wcześniejszym umówieniu.
 9. W przypadku wypożyczeń w okresach szczytowych (Sylwester, ferie zimowe, Wielkanoc, długi weekend, wakacje: lipiec, sierpień), warto wcześniej zarezerwować potrzebny sprzęt, np. mailem.
  Dokładamy wszelkich starań aby zarezerwowany sprzęt był dostępny do wypożyczenia, ale zastrzegamy że mogą wystąpić sytuacje wyjątkowe, kiedy nie będzie to możliwe.
 10. Do klubowej biblioteczki stosuje się ten sam regulamin.