O nas

Odznaka klubowa

Akademicki Klub Górski „Halny” Politechniki Poznańskiej jest klubem o charakterze typowo turystycznym, co oznacza, że każdy znajdzie tu coś dla siebie. Organizujemy rajdy piesze, wycieczki rowerowe, wyjazdy zimowe, wyprawy trampingowe i inne równie ciekawe imprezy. Są one przeznaczone dla wszystkich: dla wytrawnych włóczykijów jak i dla początkujących lub niedzielnych turystów.

Siedzibą naszego Klubu jest pokój nr 206 w akademiku Politechniki Poznańskiej DS-1 w Poznaniu przy ulicy Jana Pawła II 28. Jeśli nie wiesz gdzie jest ta ulica – zerknij na mapkę.

Spotykamy się tam we wtorki od godz. 19.00. Termin najbliższego spotkania znajdziesz w kalendarzu w panelu po prawej stronie. Na spotkaniach tych wspólnie planujemy najbliższe wyjazdy i wspominamy te, które się już odbyły. Planujemy także działania klubu na najbliższe tygodnie. Zawsze mile widziane są osoby z głową pełną pomysłów. Podczas spotkań można też skorzystać z klubowej biblioteczki górskiej, poczytać górskie czasopisma („npm”, „National Geographic Traveler”) lub wypożyczyć sprzęt na kolejną wyprawę.

Od czasu do czasu (najczęściej w czwartki) organizujemy pokazy slajdów i spotkania z podróżnikami. Odbywają się one na Politechnice Poznańskiej w Centrum Wykładowym, przy ulicy Piotrowo 2. Jeśli nie wiesz, gdzie to jest, zerknij na mapkę.

Informacje na temat bieżących wydarzeń klubowych można znaleźć na tej stronie, klubowym Facebooku, bądź na plakatach wywieszanych w większości poznańskich uczelni.