Rajd Na Szprychach 26-29/05/2016

Idziemy za ciosem i po kolejnym fantastycznym rajdzie Ten Trzeci ogłaszamy, że wsiadamy na rowery i podbijamy drugi długi weekend majowy. Żeby uruchomić inne partie mięśni i zrzucić z barków plecaki wskakujcie na wasze jednoślady i w drogęęę!!!
Wybieramy się na Kaszuby w dniach 26-29 maja 2016.

Informatorek rajdowy w wersji 3 (23/05/16) znajdziesz pod tym linkiem Nastąpiła zmiana pierwszego noclegu – ale jest to zmiana na lepsze. Będzie dostęp do sanitariatów oraz ogrodzony teren. Koszty pozostają bez zmian. Zmieni się także delikatnie trasa pierwszego dnia. Wszystko w najnowszym informatorku! Emotikon grin Kod QR kieruje wprost do zaktualizowanych mapek – zachęcamy do ich pobierania.

Pokrótce: Kaszuby – jak podają słowniki – region kulturowy w północnej Polsce. Z dawien dawna leżący przy granicach, czy to krzyżackiej, czy pruskiej, pozostał autentycznie polski. Trochę jakby w izolacji, z dala od twierdz i wielkich kupieckich szlaków. Tutaj ludzie mają swój własny język, tutaj rzeczki meandrują pomiędzy malowniczymi (i nieco dającymi rowerzyście w kość) pagórkami, żeby schować się w mroku Borów Tucholskich. A to wszystko okraszone mnogością zabytków i etnograficznych perełek. Ten przepiękny i trochę tajemniczy (odkryto tu ślady Celtów) region będzie celem Rajdu na Szprychach 2016.

Proponowane trasy: http://www.gpsies.com/mapFolder.do?id=64562

Rajd jest całkowicie namiotowy – jak przystało na prawdziwych turytów.

UWAGA! Ilość miejsc jest ograniczona do 25. Jest to spowodowane ściśle określoną ilością miejsca na przyczepie do przewozu rowerów oraz bagaży. Decyduje kolejność zgłoszeń. Osoby, które nie załapią się na przyczepę, będą musiały zorganizować sobie transport roweru we własnym zakresie.

Kalkulacja kosztów:

nie halniak nie student: 190 zł
halniak nie student: 180 zł
student: 150 zł
student halniak: 140 zł

Link do zapisów: http://goo.gl/forms/LxlIjo8qEJ

Regulamin dostępny pod linkiem : RegulaminRajduNaSzprychach2016

Adres email do koordynatorów: [email protected]

Zapraszamy!