Rajd Absolwenta w Rychlebské hory

Zapraszamy na pierwszy w 2024 roku rajd – biegówkowy Rajd Absolwenta w Rychlebské hory, który odbędzie się w terminie 2-4.02.2024.

Oczywiście mile widziani są wszyscy, nie tylko absolwenci – studenci w trakcie sesji, po sesji lub bez sesji również 😀

W czeskich Rychlebskych horach i polskich Górach Bialskich i Górach Złotych ratrakowanych jest ok. 200 km szlaków narciarstwa biegowego. Na szlaki wejść można w: Bielicach, Nowej Morawie, Nowym Gierałtowie i Przełęczy Płoszczyna. Na Przełęczy Płoszczyna można włączyć się w czeskie szlaki prowadzące w kierunku Schroniska Návrší (w Masywie Śnieżnika po czeskiej stronie).

Bazę noclegową rajdu stanowić będzie Stary Gierałtów, a do wyboru jest wersja 3-dniowa (z noclegiem od czwartku wieczorem) lub 2-dniowa (od piątku wieczorem).

Na rajd obowiązuje dojazd we własnym zakresie (samochodami lub innymi środkami transportu), a aktywności na miejscu również nie są z góry zaplanowane – można jeździć, chodzić, czy co się komu podoba 😉

Więcej szczegółów znajduje się w informatorku rajdowym.

Zapisy odbywają się przez formularz.

Liczba miejsc jest ograniczona. Zachęcamy do zapoznania się z regulaminem rajdu (link w formularzu zapisów), określającym ostateczny termin na dokonywanie wpłat, gwarantujących miejsce na rajdzie.