Akademicki Klub Górski „HALNY” Poznań

Skąd brać pieniądze na podróżowanie?

Aktualizacja: 23 kwietnia 2017

Skąd brać pieniądze na podróżowanie? Na to pytanie odpowie Bernadetta „Bebe” Baran, autorka książki „100 pomysłów na podróżowanie”.

Data: 20.04.2017
Godzina: 19.30
Miejsce: CW1 (Centrum Wykładowe, Piotrowo)

– Jak znaleźć finansowanie na wyprawę?
– Gdzie i jak zdobyć sponsora podróży?
– Jak przygotować skutecznie kampanię crowdfundingową ?
– Czym są granty i jak można je zdobyć?
– Jak zarabiać w trakcie podróży?
– Jak korzystać z nowoczesnych form zarabiania pieniędzy w podróży?

Na to i wiele innych pytań odpowie Bebe, którą już gościliśmy niespełna rok temu. Kto nie miał okazji wtedy jej posłuchać, będzie mógł to zrobić już w najbliższy czwartek!

Więcej o prelegentce:

Bebe- podróżuje od 4 lat i do tej pory udało jej się odwiedzić 31 krajów oraz objechać naszą piękną Polskę wzdłuż i wszerz – wszystko tanim kosztem. Jak mówi „Dzięki podróżowaniu moje życie zupełnie się odmieniło, ja sama stałam się bardziej otwarta, ufna ludziom, wyzbyłam się wielu stereotypów, zaczęłam przełamywać swoje słabości, a także uświadomiłam sobie, że każdy człowiek ma prawo do szczęścia i nie potrzeba wiele, aby je odnaleźć. Podróże kształcą i są źródłem niesamowitych doświadczeń, ale także stawiają nas w obliczu różnych wyzwań”. W ubiegłym roku wydała samodzielnie książkę „100 pomysłów na podróżowanie ” aby inspirować innych ludzi do podróżowania. Od stycznia 2016 poprowadziła porad 60 warsztatów o podróżowaniu w 14 miastach Polski. Nadal podróżuje i nie przestaje szukać pomysłów na tanie podróże.

Zapraszamy serdecznie!

Sprawdź też: Pokazy slajdów