Akademicki Klub Górski „HALNY” Poznań

Pigułka rajdowa 2000-2009

Poniżej w tabeli zebrano wszystkie regularne rajdy odbywające się na przestrzeni lat: 1974-992000-2009, 2010-2015
Jeśli poza nimi chcesz zobaczyć również wszystkie wydarzenia z życia klubu, przejdź na stronę Pigułki

Spakowane informatorki znajdują się w dziale Do pobrania

Rok Nazwa Data Miejsce Organizator Meta Znaczek Plakat Relacje Galerie
2009 Rajd „Absolwenta” 07-08.02 Góry Stołowe
  • Wojciech Chmielewski,
  • Filip Kierzek
w ośrodku „Pod Jesionami”, Karłów
2009 Rajd „Challenge” 20-22.02 Gorce
  • Jakub Wolski
2009 Rajd „Przebiśniegowy” 13-15.03 Beskid Wyspowy
  • Krzysztof Urban,
  • Tomasz Ziętkiewicz
w Ośrodku Rekolekcyjno-Rekreacyjnym na Śnieżnicy
  • Jakuba Frymusa i Krzysztofa Białasa, zobacz
  • Jakuba Rybczyńskiego, zobacz
2009 Rajd „Sudety” 17-19.04 Rudawy Janowickie
  • Ewa Grewling,
  • Marlena Walicka
w schronisku „Skalnik”
  • Ewy Grewling, Marleny Walickiej, Jarka Myka, zobacz
  • Bartosza Adamczaka, zobacz
2009 Rajd „Ten Trzeci” 30.04-03.05 Wysoki Jesenik, Góry Rychlebskie (Czechy), Góry Bialskie
  • Sabina Giełzak,
  • Bartosz Syk
w szkole w Lądku Zdroju
2009 Rajd „Październikowy” 23-25.10 Beskid Żywiecki
  • Jagoda Cegłowska,
  • Mateusz Słomkowski
w schronisku w Nickulinie
  • Anny Knop i Hanny Łukaszewicz, przejdź
2009 Rajd „Na przekór” 13-15.11 Beskid Niski
  • Monika Szeffler,
  • Marcin Hucz,
  • Piotr Komorowski
w Gorlicach
2009 Rajd „Śnieżny” 4-6.12 Góry Bystrzyckie i Orlickie
  • Andrzej Namerła,
  • Piotr Wojciechowski
w Spalonej
2009 Sylwester Klubowy 27.12 – 03.01 Wisła
2008 Rajd „Absolwenta” 01-03.02 Góry Stołowe
  • Karol Knioła
w „Domku w lesie”, Karłów
2008 Rajd „Challenge” 22-24.02 Beskid Sądecki
  • Witek Lisiecki
2008 Rajd „Przebiśniegowy” 07-09.03 Gorce
  • Magdalena Emmons,
  • Danuta Myck
w „Hawiarskiej Kolibie”
2008 Rajd „Sudety” 11-13.04 Masyw Śnieżnika
  • Natalia Wielgosz,
  • Jakub Wolski
w „Janowej Chacie” w Kletnie
  • Jakuba Wolskiego, zobacz
  • Lucyny Fleszar, Kamili Wołoncewicz, Michała Ciechelskiego, zobacz
  • Michała Pilca, zobacz
2008 Rajd „Ten Trzeci” 30.04-04.05 Bieszczady
  • Justyna Paszkowska
  • Kasper Wieczorek,
  • Michał Ciechelski
w Cisnej
2008 Rajd „Październikowy” 17-19.10 Pieniny
  • Magda Grobelna,
  • Monika Grobelna
w bacówce „Pod Bereśnikiem”
2008 Rajd „Na Przekór” 07-11.11 Malá Fatra, Słowacja
  • Monika Deckert,
  • Łukasz Waszczuk
w schronisku „Chata Vrátna”
2008 Rajd „Śnieżny” 05-07.12 Góry Sowie
  • Tomek Walenciak,
  • Piotr Skrzypek
w schronisku „Zygmuntówka”
2007 Rajd „Absolwenta” 26-28.01 Góry Izerskie
  • Szymon Cieślak
w Chatce Górzystów
2007 Rajd „Challenge” 23-25.02 Masyw Śnieżnika
  • Rafał Jankowiak
2007 Rajd „Przebiśniegowy” 09-11.03 Beskid Makowski
  • Agnieszka Świerczewska,
  • Danuta Kwaśniewska
w schronisku PTTK Leskowiec
2007 Rajd „Sudety” 13-15.04 Góry Bystrzyckie i Orlickie
  • Barbara Musiał,
  • Dominik Zamiara
w schronisku „Pod Muflonem”
  • Michała Ciechelskiego, zobacz
2007 Rajd „Ten Trzeci” 27.04-06.05 Czarnohora (Ukraina)
  • Zuzanna Sowińska,
  • Michał Dobrzyński,
  • Patrick Kędzierski
2007 Rajd „Dziewicza Góra” 27.05 Dziewicza Góra
  • WGL,
  • AKTR Cyklista,
  • AKG „Halny”
2007 Rajd „W Nieznane” 09-10.06 Gdzieś w Wielkopolsce
2007 Rajd „Październikowy” 19-21.10 Góry Wałbrzyskie i Kamienne
  • Karolina Stanisławska,
  • Szymon Szafraniec
w schronisku PTTK „Andrzejówka”
2007 Rajd „Na Przekór” 09-11.11 Beskid Niski
  • Elżbieta Stosio,
  • Tymoteusz Sielach
w Bodakach
  • Tymoteusza Sielacha, zobacz
  • Michała Ciechelskiego, zobacz
2007 Rajd „Śnieżny” 07-09.12 Góry Izerskie
  • Maria Dojs,
  • Kamila Wołoncewicz
w schronisku na Stogu Izerskim
2006 Rajd „Absolwenta” 20-22.01 Orlické hory (Czechy)
  • Lech Sowiński
w Nebeskej Rybne
2006 Rajd „Przebiśniegowy” 10-12.03 Pieniny
  • Dunja Kremplin,
  • Włodek Kliński
w Czorsztynie w ośrodku Kinga
2006 Rajd „Primaaprylisowy” 01-02.04 Pasmo Wieżycy
2006 Rajd „Sudety” 07-09.04 Góry Stołowe
  • Anna Grewling-Chełkowska,
  • Przemysław Chełkowski
w Karłowie
2006 Rajd „Ten Trzeci” 28.04-03.05 Slovenský Raj
  • Marta Krzyszczuk,
  • Anna Marciszewska,
  • Mariusz Matysiak,
  • Witold Lisiecki
w Hrabusicach
2006 Rajd „W Nieznane” 10-11.06 Koźmin i okolice w Koźminie Wielkopolskim
2006 Rajd „Październikowy” 20-22.10 Rudawy Janowickie
  • Marcin Kordasz
w Kowarach
2006 Rajd „Na Przekór” 10-12.11 Góry Świętokrzyskie
  • Jędrzej Stańczak,
  • Piotr Skrobich
w Nowej Słupi
2006 Rajd „Śnieżny” 01-03.12 Beskid Żywiecki
  • Romka Krawczyk,
  • Piotr Błoch
w Sopotni Wielkiej
2005 Rajd „Absolwenta” 28-30.01 Góry Stołowe
  • Alicja Słoma,
  • Filip Kierzek
w Karłowie
2005 Rajd „Challenge” 17-20.02 Tatry Wysokie
  • Rafał Jankowiak
w Murowańcu
2005 Rajd „Alkoholowy – Meruńkowy” 03-06.03 Jeseniky, Králický Sněžník (Czechy), Masyw Śnieżnika
  • Michał Pilc,
  • Witold Lisiecki
w Hali pod Śnieżnikiem
2005 Rajd „Primaaprilisowy” 01.04 Góra Moraska
2005 Rajd „Sudety” 15-17.04 Český ráj (Czechy)
  • Aleksandra Klimaszyk,
  • Bartek Łukanowski,
  • Rafał Jankowiak
w Jinolicach
2005 Rajd „Ten Trzeci” 29.04-03.05 Bieszczady
  • Kamila Jasiak,
  • Kamila Kubicka,
  • Magda Klichowska,
  • Paweł Lizakowski
w Kalnicy
2005 Rajd „W Nieznane” 18-19.06 Szamotuły i okolice
  • Piotr Gąbka,
  • Piotr Paryzek
2005 Rajd „Październikowy” 21-23.10 Góry Sowie
  • Natalia Kamińska,
  • Michał Żmiejko
w Zygmuntówce
2005 Rajd „Na Przekór” 11-13.11 Jura Krakowsko-Częstochowska
  • Szymon Cegłowski,
  • Szymon Rutkowski
w schronisku w Łazach k. Jerzmanowic
  • Szymona Cegłowskiego, zobacz
  • Michała Chmielewskiego, zobacz
2005 Rajd „Śnieżny” 02-04.12 Gorce
  • Anna,
  • Paweł Kozłowscy
w Lubomierzu
2004 Rajd „Absolwenta” 30.01-01.02 Góry Izerskie
  • Filip Kierzek
w Orlem
2004 Rajd „Challenge” (pierwszy raz) 11-15.02 Vel’ka Fatra
  • Rafał Jankowiak
2004 Rajd „Alkoholowy” 05-07.03 Beskid Wysoki na Markowych Szczawinach
2004 Rajd „Sudety” 16-18.04 Góry Bystrzyckie w Młotach
2004 Rajd „Ten Trzeci” 30.04-03.05 Oravská Magura, Malá Fatra, Kysucke Beskidy (Słowacja), Beskid Żywiecki w Ujsołach
2004 Rajd „Świętojański W Nieznane” 12-13.06 Nowy Tomyśl i okolice
2004 Rajd „Październikowy” 22-24.10 Karkonosze polskie i czeskie
  • Agnieszka Koper,
  • Katarzyna Olma
na Hali Szrenickiej
2004 Rajd „Na Przekór” 11-14.11 Malá Fatra (Słowacja), Beskid Śląski
  • Marta Filipiak,
  • Lucyna Fleszar
na Przysłopie
2004 Rajd „Śnieżny” 03-05.12 Beskid Wyspowy
  • Maria Kurasz,
  • Aleksandra Popiołkiewicz
na Lubogoszczy
2003 Rajd „Alkoholowy” 07-09.03 Beskid Śląski w Wiśle Kopydło
2003 Rajd „Sudety” 12-14.04 Adršpach, Góry Stołowe w „Chacie Hvězda”
2003 Rajd „Ten Trzeci” 29.04-04.05 Jeseníky (Czechy), Masyw Śnieżnika w Lądku
2003 Rajd „Świętojański W Nieznane” 14-15.06 Wągrowiec i okolice
  • AKG „Halny”
2003 Akcja „Lato” „Dzień Halniaka”, Radochów Pireneje
2003 Rajd „Październikowy” 17-19.10 Góry Sowie i Kamienne w Andrzejówce
2003 Rajd „Na Przekór” 07-11.11 Spišská Magura (Słowacja), Gorce, Beskid Sądecki, Beskid Niski
  • Piotr Gąbka,
  • Anna Weres
na Hali Łabowskiej
  • Antka Myśliborskiego, zobacz
2003 Rajd „Śnieżny” 05-07.12 Jizerské hory (Czechy) w Hejnicach
2002 Rajd „Alkoholowy” – „Jabolowy” 08-10.03 Gorce
  • Katarzyna Płaza,
  • Damian Kaliszan
w szkole w Lubomierzu
2002 Rajd „Sudety” 12-14.04 Góry Kaczawskie w Chrośnicy
2002 Rajd „Ten Trzeci” 27.04-05.05 Malá Fatra, Velka Fatra, Chočské vrchy (Słowacja), Beskid Żywiecki w Terchovej
  • Radka Ziembińskiego, zobacz
2002 Akcja „Lato” „Dzień Halniaka” Radochów 13.07-28.07 Dolomity Brenta, Alpy Retyckie (Włochy)
  • Agaty Wiernik i Rafała Jankowiaka zobacz
  • Damiana Fiszera zobacz
2002 Rajd „Październikowy” 18-20.10 Pieniny w Sromowcach
  • Jarka Kozianowskiego, zobacz
2002 Rajd „Na Przekór” 08-11.11 Moravskoslezské Beskydy na Stożku
2002 Rajd „Śnieżny” 06-08.12 Góry Izerskie, Karkonosze w Orlem
2001 Rajd „Samogonowy” 08-11.03 Beskid Sądecki na Hali Łabowskiej
2001 Rajd „Primaaprilisowy” 31.03-01.04 Puszcza Notecka w Lubaszu
2001 Rajd „Sudety” 06-08.04 Rudawy Janowickie w Bukowcu
  • Piotra Cegłowskiego i Jurka Michałowskiego, zobacz
2001 Rajd „Ten Trzeci” 27.04-06.05 Bieszczady, Bieszczady Wschodnie (Ukraina), Słowacja w Komańczy
2001 Rajd „Październikowy” 26-28.10 Góry Sowie w Zygmuntówce
2001 Rajd „Na Przekór” 09-11.11 Góry Świętokrzyskie w Łagowie
2001 Wyjazd w Himalaje 11.10-17.11
2001 Rajd „Śnieżny” 07-09.12 Karkonosze w Strzesze Akademickiej
2000 Rajd „Nie-Winny” 10-12.03 Beskid Żywiecki
  • Monika Fidor,
  • Jarek Fidor
w Ujsołach
2000 Rajd „Primaaprilisowy” (po raz pierwszy) 01-02.04 Góry Mokrzyckie i Pasmo Wolińskie w Międzyzdrojach
2000 Rajd „Sudety” 14-16.04 Góry Wałbrzyskie
  • Agnieszka Klimowska,
  • Łukasz Hildebrandt
w Strudze
2000 Rajd „Ten Trzeci” 28.04-03.05 Slovenski Raj (Słowacja)
  • Marcin „Emzet” Zieliński,
  • Rafał Jankowiak
w Hrabuszicach
  • Rafała Jankowiaka i Marka Czekalskiego, zobacz
2000 Akcja „Lato” „Dzień Halniaka” Radochów Andora Pireneje
2000 Rajd „Październikowy” 27-29.10 Góry Bardzkie, Bialskie, Masyw Śnieżnika
  • Agnieszka Klimowska,
  • Anna Wielicka,
  • Maciej Koszczyński
w Bielicach
2000 Rajd „Na Przekór” 11-12.11 Masyw Ślęży
  • Jacek Olma
w Sobótce
  • Jurka Michałowskiego, zobacz
2000 Rajd „Śnieżny” 08-10.12 Beskid Żywiecki
  • Agata Sobiech,
  • Jerzy Michałowski
w Sopotni
  • Andrzeja Kaleniewicza, zobacz
2000 Zimowisko Sylwestrowe Tatry